Reference

Rádi vám dáme kontakt na naše zákazníky, abyste se mohli zeptat na jejich spokojenost."Obec Rynholec realizovala v letech 2018-2019 celkovou rekonstrukci objektu bývalé sokolovny, kterou získala darem, ale ve značně žalostném stavu. Rekonstrukce se povedla a vedení obce stálo před rozhodnutím, jak objekt zkrášlit, ale také akusticky vylepšit. Bylo rozhodnuto o instalaci nové jevištní opony, která v minulosti v objektu také byla.

V poptávacím řízení jsme se dostali z několika možností na firmu Divadelní opony s.r.o., se kterou byla od samého začátku skvělá spolupráce, především z důvodu seriózního a rychlého jednání, na rozdíl od některých jiných společností.

Po výběru látky a tvaru opony bylo vše během krátké doby provedeno. Sokolovna získala úplně nový ráz, občanům se moc líbila, ale akustika prostoru se zlepšila ne tak, jak bychom potřebovali. Tady velice ochotně poradil a doporučil řešení jednatel společnosti pan Zdeněk Jirovský - byly nainstalovány ještě další díly látkového vybavení hlavního sálu sokolovny, no a výsledek? Jedním slovem - super!

V krátkém čase po instalaci proběhly v sokolovně dvě hudební produkce s maximální spokojeností hudebníků i posluchačů- Za takto provedenou kvalitní a nádhernou práci nezbývá nic jiného, než poděkovat a případným dalším zájemcům o podobné služby společnosti Divadelní opony s.r.o. doporučit."

Jaromír Dyntar
Starosta"S firmou jsme velice spokojeni, jejich práce v našem kulturním domě při instalaci opony a zatemnění byla kvalitní, velice nám pomohly. Zároveň oceňujeme jejich zákaznickou podporu. Vždy, když jsme potřebovali, věnovali se našemu problému a bez zbytečných průtahů vše vyřešili. Můžeme je tedy vřele doporučit."

Vlasta Kočí
Starostka obce Velká Kraš"Firma dodala kvalitní materiál a velmi obratně si poradila s instalací opon. Ocenili jsme taktéž precizní provedení, prošití jednotlivých dílů. Látky působí výrazným, krásným dojmem, jeviště získalo důstojný ráz. Práce byly provedeny rychle a odborně."

Marta Huterová Otisková
Starostka obce Lichnov"Zakázka byla provedena k maximální spokojenosti, a to jak z pohledu termínu, finančního rozsahu a kvality provedení. S odstupem času velmi oceňujeme jednoduchost a rychlost ovládání."

Ing. Karel Malovaný
Starosta obce Jalubí