Reference

Prohlédněte si divadelní opony a závěsy, které jsme vytvořili. Rádi vám dáme kontakt  na naše zákazníky, abyste se mohli zeptat na jejich spokojenost. 

Ing. Karel Malovaný

Starosta obce Jalubí

"Zakázka byla provedena k maximální spokojenosti, a to jak z pohledu termínu, finančního rozsahu a kvality provedení. S odstupem času velmi oceňujeme jednoduchost a rychlost ovládání."

Marta Huterová Otisková

Starostka obce Lichnov

"Firma dodala kvalitní materiál a velmi obratně si poradila s instalací opon. Ocenili jsme taktéž precizní provedení, prošití jednotlivých dílů. Látky působí výrazným, krásným dojmem, jeviště získalo důstojný ráz. Práce byly provedeny rychle a odborně."

Vlasta Kočí

Starostka obce Velká Kraš

"S firmou jsme velice spokojeni, jejich práce v našem kulturním domě při instalaci opony a zatemnění byla kvalitní, velice nám pomohly. Zároveň oceňujeme jejich zákaznickou podporu. Vždy, když jsme potřebovali, věnovali se našemu problému a bez zbytečných průtahů vše vyřešili. Můžeme je tedy vřele doporučit."


Kinokabaret Jalta Brno

Co dokážeme, když je zadání co nejlepší výsledek můžete vidět výše. Kabaretní styl opony, která se dnes už tak nevidí doladila do krásného finále už tak perfektně zreukonstruované prostory původního kina v Pasáži Jalta v Brně. Prvotřídní nemačkavý materiál Trevira CS je odolný vůči případnému znečištění nebo polití vodou a zároveň je krásně lesklý. 

Standardní maskovací vykrytí v černé barvě nese také speciální prvky pro daný prostor. Bylo zapotřebí vyřešit pohledové a akustické řešení jeviště ale zároveň neudusit průduchy vzduchotechniky. Řešením tedy bylo použití sítí, které umožňují propustit dostatek vzduchu, ale zárověň nebýt opticky rušivé.


Reprezentativní závěsy v zámku Kravaře

Pro zámek Kravaře jsme aplikovali závěsy pro reprezantativní vzhled sálů, závěsy slouží také pro občasné zatemnění. Použili jsme standardní samet s uchycením na stranu. 


Falešný portál v multifunkčním zařízení obce Jalubí

Zadání  obce Jalubí bylo specifické, multifunkčním sál má totiž vlastní skládácí jeviště, které slouží pro kulturní i sportovní akce. Měli jsme za úkol vytvořit systém, který bude zajišťovat lepší akustiku a zázemí pro účinkující při kulturních akcích, ale zároveň se dá snadno schovat, aby nebyl poškozen při sportovních akcích. Vytvořili jsme falešný portál ze sametu uchycený na kolejnici a ovládaný lankem u stěny. Dále jsme vyrobili kladkový systém pro vytahovaní krycích pytlů.


Kompletní obměna látkového vybavení jeviště v obci Lichnov (Bruntál)

Použili jsme 3 druhy materiálu:

1) Trevírový typ sametu na hlavní oponu - efektně lesklý a pratelný (nesrazí se a nejsou ohroženy samozhášivé vlastnosti)

2) Standardní jevištní samet pro zadní a boční vykrytí jeviště 

3) Molton pro půlící horizont pro zmenšení jeviště - efektivně a levně nahrazuje klasický samet


Výměna horizontů a sufit v kulutrním zařízení obce Třeština

Původní vykrytí jeviště bylo roztrhané a nevzhledné, uchycení bylo opotřebené a neumožňovalo plynulý posun horizontů. Nahradili jsme ho standardním sametem na kolejnice s možností posuvu zadního horizontu. Dále jsme vytvořili 3 řady šál, aby bylo možné důstojně odehrát divadelní představení.


Kompletní látkové vybavení pro kulturní dům v obci Velká Kraš

Místní kulturní dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Na řadu přišla také instalace látkového vybavení pro zlepšení akustiky, estetického vzhledu, zastínění a snížení tepelných ztrát. Nechybělo kompletní vybavení jeviště ze zadního a bočních horizontů za novou hlavní oponou. Veškeré textilie byly uchyceny na kolejnice.


Závěsy na okna a dveře multifunkčního zařízení obce Radějov

Standardní samet uchycený na pevné kolejnici s lankovým ovládáním. Kladli jsme důraz na maximální zastínění a výbornou akustiku.


Výměna textilní výbavy v kulturním sálu obce Radim

Původní látky byly staré více než 30 let a už měly lecos za sebou. Obměnili jsme je za kvalitní samet, který bude sloužit minimálně dalších 30 let. Pro pohodlné zatemnění jsme na okna umístili lankové kolejnice.