Reference

Prohlédněte si divadelní opony a závěsy, které jsme vytvořili. Rádi vám dáme kontakt  na naše zákazníky, abyste se mohli zeptat na jejich spokojenost. 

Ing. Karel Malovaný

Starosta obce Jalubí

"Zakázka byla provedena k maximální spokojenosti, a to jak z pohledu termínu, finančního rozsahu a kvality provedení. S odstupem času velmi oceňujeme jednoduchost a rychlost ovládání."

Marta Huterová Otisková

Starostka obce Lichnov

"Firma dodala kvalitní materiál a velmi obratně si poradila s instalací opon. Ocenili jsme taktéž precizní provedení, prošití jednotlivých dílů. Látky působí výrazným, krásným dojmem, jeviště získalo důstojný ráz. Práce byly provedeny rychle a odborně."

Vlasta Kočí

Starostka obce Velká Kraš

"S firmou jsme velice spokojeni, jejich práce v našem kulturním domě při instalaci opony a zatemnění byla kvalitní, velice nám pomohly. Zároveň oceňujeme jejich zákaznickou podporu. Vždy, když jsme potřebovali, věnovali se našemu problému a bez zbytečných průtahů vše vyřešili. Můžeme je tedy vřele doporučit."


Reprezentativní závěsy v zámku Kravaře

Pro zámek Kravaře jsme aplikovali závěsy pro reprezantativní vzhled sálů, závěsy slouží také pro občasné zatemnění. Použili jsme standardní samet s uchycením na stranu. 


Falešný portál v multifunkčním zařízení obce Jalubí

Zadání  obce Jalubí bylo specifické, multifunkčním sál má totiž vlastní skládácí jeviště, které slouží pro kulturní i sportovní akce. Měli jsme za úkol vytvořit systém, který bude zajišťovat lepší akustiku a zázemí pro účinkující při kulturních akcích, ale zároveň se dá snadno schovat, aby nebyl poškozen při sportovních akcích. Vytvořili jsme falešný portál ze sametu uchycený na kolejnici a ovládaný lankem u stěny. Dále jsme vyrobili kladkový systém pro vytahovaní krycích pytlů.


Kompletní obměna látkového vybavení jeviště v obci Lichnov (Bruntál)

Použili jsme 3 druhy materiálu:

1) Trevírový typ sametu na hlavní oponu - efektně lesklý a pratelný (nesrazí se a nejsou ohroženy samozhášivé vlastnosti)

2) Standardní jevištní samet pro zadní a boční vykrytí jeviště 

3) Molton pro půlící horizont pro zmenšení jeviště - efektivně a levně nahrazuje klasický samet


Výměna horizontů a sufit v kulutrním zařízení obce Třeština

Původní vykrytí jeviště bylo roztrhané a nevzhledné, uchycení bylo opotřebené a neumožňovalo plynulý posun horizontů. Nahradili jsme ho standardním sametem na kolejnice s možností posuvu zadního horizontu. Dále jsme vytvořili 3 řady šál, aby bylo možné důstojně odehrát divadelní představení.


Kompletní látkové vybavení pro kulturní dům v obci Velká Kraš

Místní kulturní dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Na řadu přišla také instalace látkového vybavení pro zlepšení akustiky, estetického vzhledu, zastínění a snížení tepelných ztrát. Nechybělo kompletní vybavení jeviště ze zadního a bočních horizontů za novou hlavní oponou. Veškeré textilie byly uchyceny na kolejnice.


Závěsy na okna a dveře multifunkčního zařízení obce Radějov

Standardní samet uchycený na pevné kolejnici s lankovým ovládáním. Kladli jsme důraz na maximální zastínění a výbornou akustiku.


Výměna textilní výbavy v kulturním sálu obce Radim

Původní látky byly staré více než 30 let a už měly lecos za sebou. Obměnili jsme je za kvalitní samet, který bude sloužit minimálně dalších 30 let. Pro pohodlné zatemnění jsme na okna umístili lankové kolejnice.